Kontakt

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wąbrzeźnie
ul. Wolności 32
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 689 04 00
e-mail: mops[at]torun[dot]home[dot]pl
NIP: 878-158-16-38
REGON: 00052519700028

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

Pracownicy socjalni:

Magdalena Derkowska – tel. (56) 689 04 04 Pokój nr  5
Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Dąbrowskiego, 1 Maja, Poniatowskiego, Pułaskiego, 20 Stycznia;

Lidia Kiełbowicz  – tel. (56) 689 04 09 Pokój nr  4
Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Akacjowa, Bukowa, Cisowa, Grabowa, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Krasińskiego, Mickiewicza, Modrzewiowa, Osiedle Robotnicze, Pod Młynik, Polna, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Staszica, Strażacka, Świerkowa, Targowa, Topolowa, Wierzbowa, Wolności;

Katarzyna Osińska – tel. (56) 689 04 05 Pokój nr  5
Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Dolna, Działkowa, Górna, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Legionistów, Mestwina, Nadbrzeżna, Plac Jana Pawła II, Podgórna, Pruszyńskiego, Toruńska, Tysiąclecia, Żwirki i Wigury;

Natalia Mackiewicz – tel. (56) 689 04 11 Pokój nr  4
Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Budowlana, Chełmińska, Dantyszka, Hallera, Mikołaja z Ryńska, Niedziałkowskiego, Połomskiego, Przejazdowa, Rataja, 750-lecia Wąbrzeźna, Słowackiego, Szczepańskiego, Szczuki, Towarzystwa Jaszczurczego;

Natalia Rudnicka – tel. (56) 689 04 06 Pokój nr  5
Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Bażancia, Bielikowa, Bociania, Cyrankowa, Cytrynowa, Czereśniowa, Gołębia, Grudziądzka, Gruszkowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jeziorna, Kanarkowa, Kasztanowa, Kopernika, Kormoranowa, Królowej Jadwigi, Krucza, Kukułcza, Kwiatowa, Łabędzia, Malinowa, Orla, Partyzanta, Pawia, Pelikanowa, Piękna, Podzamcze, Poziomkowa, Przepiórcza, Sikorskiego, Skowronkowa, Słowicza, Sokola, Sowia, Sportowa, Strusia, Szpakowa, Truskawkowa, Wiśniowa, Wodna, Wronia, Wspólna, Żeglarska, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego, Żurawia;

Kamila Zdunek – tel. (56) 689 04 08 Pokój nr  4
Koordynator ds bezdomności oraz koordynator asystentów rodzin\
Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Bernarda, Kętrzyńskiego, 11 Listopada, Matejki, Okrężna, Pszenna, Reymonta, Szlachcikowskiego, Świętego Floriana, Tischnera, Żytnia oraz Żeglarska 2 (mieszkanie socjalne).

ASYSTENTURA RODZINNA
Kamila Zdunek – koordynator asystentów rodzin
tel. (56) 689 04 08 Pokój nr4

Asystenci rodzin:
Jolanta Brygin
Joanna Dzielska
Emilia Jamroży
Patryk Lamański
Maria Wiśniewska

DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH I SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH
Elżbieta Gordon – koordynator usług opiekuńczych
tel. (56) 689 04 03 Pokój nr  6

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Elżbieta Gordon – tel. (56) 689 04 03 Pokój nr  6
Anna Literska – tel. (56) 689 04 02 Pokój nr  6

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH
I FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO
Milena Szotowicz – tel. (56) 689 04 12 Pokój nr 3
Marzena Michewicz – tel. (56) 689 04 15 Pokój nr 3

PROGRAM „RODZINA 500+”
Dorota Lamańska 
– tel. (56) 659 04 14 Pokój nr 3
Joanna Potocka – tel. (56) 689 04 13 Pokój nr 3

PROGRAM „RODZINA 300+”
Joanna Potocka – tel. (56) 689 04 13 Pokój nr 3
Milena Szotowicz – tel. (56) 689 04 12 Pokój nr 3

POMOC MATERIALNA DLA UCZNIÓW O CHARAKTERZE SOCJALNYM (STYPENDIA I ZASIŁKI SZKOLNE)
Dorota Sałatowska – tel. (56) 689 04 00 Pokój nr 1

DODATKI MIESZKANIOWE ORAZ DODATKI ENERGETYCZNE
Aleksandra Kaczmarczyk – tel. (56) 689 04 17 Pokój nr 3a

KARTA DUŻEJ RODZINY
Aleksandra Kaczmarczyk  – tel. (56) 689 04 17 Pokój nr 3a

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA
NA LATA 2014 – 2020
Michał Kraśniewski– tel. (56) 689 04 07 Pokój nr 5

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>